کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید ایران شرق

کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید ایران شرق (تمام مدلها)

کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید ایران شرق 10 مورد بوده و همگی خرابی یکی از قطعات داخلی را نشان می دهند. آشنایی با مفهوم این کدهای خطا بدون شک به این معنا نیست که می توانید بدون تخصص آنها را برطرف کنید، اما می توانید با توجه به اهمیت هر یک برای تعمیر توسط تعمیرکاران حرفه ای اقدام نمایید. برای آشنایی با معنا و مفهوم هر یک از ارورها و کدهای خطا یخچال فریر و ساید ایران شرق و نحوه رفع آنها در این بخش از آموزش تعمیر یخچال فریزر تکنوپشتیبان همراه ما باشید.

عیب یابی و رفع کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید ایران شرق

عیب یابی و رفع کدهای خطای یخچال فریزر ایران شرق نیاز به تجربه و آشنایی با خطاهای این دستگاه دارد. پیشنهاد میکنیم این کار را به تکنسین های ما بسپارید تا با هزینه اندک خطاهای یخچال فریزر و ساید شما را رفع نماییم.

02157428

کد خطای E1 یخچال فریزر ایران شرق

یکی از ارورهای یخچال فریزر ایران شرق که ممکن است با آن مواجه شوید، ارور E1 می باشد که به معنای خرابی سنسور دمای یخچال است. این سنسور وظیفه اندازه گیری دمای یخچال را بر عهده دارد و در صورت خراب شدن آن، ممکن است موتور برای مدت طولانی روشن باشد یا دمای داخل دستگاه گرم شود. برای رفع این ارور نیاز به تعمیر یخچال فریزر به صورت تخصصی نیست و کافیست سنسور دما را جستجو و آن را با قطعه اصل جایگزین کنید.

کد خطا E2 یخچال فریزر ایران شرق

در کابین فریزر نیز سنسور سنجش دما در نظر گرفته شده و ارور E2 یخچال فریزر ایران شرق به معنای خرابی این قطعه است. بررسی کنید که آیا سنسور سالم است یا خیر؟ در صورت معیوب بودن قطعه آن را تعویض کنید.

ارور E3 یخچال فریزر ایران شرق

از دیگر کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر ایران شرق می توان به ارور E3 اشاره کرد. با تعویض این قطعه می توان مشکل را برطرف کرد.

ارور F1 یخچال فریزر و ساید ایران شرق

فن یخچال فریزر نقش بسیار مهمی در به جریان انداختن هوای سرد در تمام بخش ها داشته و به دلایل مختلف ممکن است خراب شود. با خراب شدن این قطعه کد خطا و ارور F1 یخچال فریزر ایران شرق را مشاهده خواهید کرد. موتور فن و سیم پیچی آن باید بررسی و در صرت نیاز تعمیر یا تعویض شود.

کد خطای F2 یخچال فریزر و ساید ایران شرق

ارور F2 یخچال فریزر ایران شرق نشان دهنده خرابی در فن فریزر می باشد. فن فریزر نیز مانند یخچال در تبادل و پخش هوای سرد در تمام بخش ها نقش مهمی دارد و در صورت خرابی آن با ارور F2 روبرو خواهید شد. موتور، پره های فن و همچنین سیم پیچی آن باید بررسی و تعمیرات انجام شود. در برخی از مواقع تنها راه ممکن است تعویض فن باشد که تس تعمیرکار باید انجام شود.

کد خطای F3 یخچال فریزر ایران شرق

یکی دیگر از مهم ترین کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر ایران شرق، ارور F3 می باشد. این ارور نشان دهنده خرابی در فن موتور یا کمپرسور بوده و به عدم توجه به آن فشار زیادی را به موتور وارد می کند. با تعمیر یا تعویض این قطعه می توان ارور F3 یخچال فریزر ایران شرق را برطرف کرد.

کد خطای 10K&1 یخچال فریزر و ساید ایران شرق

در صورت مواجه شدن با ارور K10 یا K1، لازم است سنسورهای K10 و K1 بررسی و در صورت نیاز تعویض شوند.

کد خطای H1 یخچال فریزر ایران شرق

المنت از قطعات بسیار مهمی می باشد که در زمان مناسب برفک ها را ذوب می کند. در صورت خراب شدن این قطعه کد خطای H1 یخچال فریزر ایران شرق را روی صفحه مشاهده خواهید کرد. المنت را بررسی و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

کد خطای H2 یخچال فریزر ایران شرق

در صورت خراب شدن المنت فریزر ارور H2 یخچال فریزر ایران شرق روی صفحه نمایش داده میشود. با تعویض المنت می توان این ارور را برطرف کرد.

کد خطای C1 یخچال فریزر ایران شرق

یکی دیگر از مهم ترین کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر ایران شرق می توان به ارور C1 اشاره کرد. این ارور نشان دهنده اشکال و خرابی در کمپرسور بوده و برای رفع آن می توانید با ما در تیم تعمیر لوازم خانگی تکنوپشتیبان تماس بگیرید.

5/5 - (امتیاز 1)

کار را به کاردان بسپارید!

تعمیر لوازم خانگی نیاز به دانش فنی و تجربه دارد. پیشنهاد می کنیم کار تعمیرات لوازم خانگی خود را به تعمیرکاران مجرب تکنو پشتیبان بسپارید و از خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید