تعمیر جاروبرقی در تهران

 • مرکز تخصصی عیب یابی، سرویس و تعمیرات جاروبرقی در محل
 • دارای بیش از 100 متخصص و تعمیرکار باتجربه جاروبرقی در تهران
 • استفاده از قطعات اصلی و فابریک
 • تضمین کیفیت و گارانتی خدمات
 • تعمیر انواع جاروبرقی قدیمی و جدید

جهت دریافت خدمات درخواست خود را آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید.

تعمیر جاروبرقی در محل

برندهای تحت پوشش نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تهران

چرا تعمیر جاروبرقی را به تکنو پشتیبان بسپاریم؟

سرعت در ارائه خدمات

شرکت تکنو پشتیبان در سراسر تهران نماینده و تعمیرکار جاروبرقی حرفه ای، با تجربه و متخصص دارد و پس از تماس شما در همان روز تعمیرکار منطقه خودتان به محل اعزام می شود.

منصفانه ترین قیمت

ما منصفانه ترین نرخ تعمیر لوازم خانگی را در بین رقبا داریم! تمامی هزینه های دریافتی از شما در انتهای کار، طبق نرخ مصوب و تحت نظارت کامل این شرکت از شما دریافت می گردد.

نیروی متخصص و باتجربه

تمامی تکنسین های این مجموعه دوره دیده و متخصص هستند و به صورت میانگین دارای حداقل 10 سال سابقه کار، ما برای هر برند نیروی متخصص همان برند را به محل اعزام می کنیم.

گارانتی خدمات

در تکنو پشتیبان بر خلاف دیگر شرکتها خدمات تعمیر جاروبرقی در محل شامل گارانتی می شود و در صورتی که خرابی تکرار شود جهت رفع مشکل هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود.

چه موقع نیاز به عیب یابی و تعمیر جاروبرقی داریم؟

اگر جاروبرقی شما از کار افتاده یا خراب شده و مشکلات جدی مثل موارد زیر دارد حتما باید با تعمیرکار تماس بگیرید تا پس از عیب یابی مشکل را به صورت کامل رفع نماید.

 • موتور جاروبرقی سوخته
 • مکش جارو ضعیف شده
 • جای لوله خرطومی شکسته است
 • جارو خاک پس می دهد
 • سیم جمع کن خراب شده
 • سیم برق قطع و وصلی دارد
 • جارو در حال کار خاموش می شود
 • کالکتور دستگاه خراب شده
 • دکمه دستگاه گیر کرده
 • اتصالات یا بدنه جارو شکسته است
 • موتور صدای زیاد یا غیر عادی دارد
 • جاروبرقی روشن نمی شود
info

توجه: تمامی خدمات نصب، سرویس، عیب یابی و تعمیرات جاروبرقی نیاز به تعمیرکار متخصص و باتجربه دارد، پیشنهاد می کنیم از انجام آن توسط افراد غیر حرفه ای خودداری کنید.

خدمات تعمیر جاروبرقی در محل

جاروبرقی از ضروری ترین وسایل در منزل می باشد و به همین دلیل در رفع خرابی آن زمان اهمیت زیادی دارد. ترافیک سنگین در سطح شهر، نداشتن زمان کافی برای مراجعه به تعمیرگاه ها و پراکنده بودن آنها در مناطق مختلف همگی از چالش های پیش رو برای رفع عیب این لوازم به شمار می روند. بدون شک در این شرایط هیچ چیز به اندازه خدمات تعمیر جاروبرقی در تهران در منزل و محل کار نمی تواند با این چالش ها مواجه شود. تکنوپشتیبان از ابتدای فعالیت خود با استقرار تعمیرکاران سیار در مناطق مختلف بلافاصله پس از تماس مشتری آنها را به محل اعزام می کند.
شما می توانید جهت رفع هر یک از مشکلات ذکر شده در زیر و تعمیر جاروبرقی قدیمی و جدید ایرانی و خارجی خود در منزل با ما تماس بگیرید.

 • سرویس جاروبرقی
 • تعویض کالکتور جاروبرقی
 • تعویض پروانه متغیر و ثابت جاروبرقی
 • تعویض موتور جاروبرقی
 • تعویض بلبرینگ جاروبرقی
 • تعویض بالشتک و ذغال جاروبرقی
 • تعویض و تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی
 • تعمیر یا تعویض موتور جاروبرقی

جاروبرقی شما نیاز به تعمیرات دارد؟

از تکنسین‌های متخصص تعمیرات جاروبرقی تکنوپشتیبان کمک بگیرید.

عیب یابی و تعمیر جاروبرقی در تهران تضمینی

تخصص و مهارت بالای تعمیرکاران و استفاده از قطعات اصلی و فابریک باعث میشود تمام خدمات تکنوپشتیبان به صورت تضمینی ارائه شود. تعمیرات جاروبرقی در تهران به صورت تضمینی در این مجموعه به این صورت است که اگر مجدد در بازه زمانی مشخص شده همان خرابی رخ دهد، تعمیرکار بدون دریافت دستمزد و هزینه، عیب یابی و تعمیر را انجام می دهد. لذا می توانید با خیال آسوده از خدمات این مجموعه استفاده کنید و نگرانی بابت خرابی های مجدد آنها نداشته باشید.

تعمیرات جاروبرقی در تهران با قطعات اصلی

با توجه به اینکه هر یک از برندهای جاروبرقی قطعات منحصر به فردی را در محصولات خود به کار میبرند، به همین دلیل در تعمیر و عیب یابی باید به این مسئله مهم توجه شود. عدم توجه به این موضوع مهم باعث میشود در بازه های زمانی کوتاه هزینه زیادی را برای تعمیرات جاروبرقی بپردازید. با توجه به اینکه تکنوپشتیبان نمایندگی برندهای ایرانی و خارجی شناخته شده می باشد، به همین دلیل تمام تعمیرات را با قطعات اصلی و فابریک انجام می دهد. علاوه بر تعمیر با قطعات اصلی، در این مجموعه امکان ثبت سفارش قطعه به صورت جدا برای مشتریان فراهم شده است. کافیست سفارش خود را بر روی سایت ثبت کنید و قطعه مورد نظر را در کمترین زمان دریافت نمایید.

هزینه تعمیرات جاروبرقی در سال 1402

شرح خدماتقیمت به تومان
هزینه سرویس جاروبرقی95/000 الی 185/000
هزینه تعویض بلبرینگ جارو برقی90/000 الی 195/000
هزینه تعویض کلکتور جاروبرقی20/000 الی 85/000
هزینه تعویض سیم پیچی موتور جاروبرقی95/000 الی 250/000
هزینه تعویض پروانه جاروبرقی50/000 الی 95/000
هزینه تعویض ذغال جاروبرقی50/000 الی 85/000
هزینه تعویض بوش جاروبرقی همراه با تراشکاری30/000 الی 70/000
هزینه تعویض بالشتک جاروبرقی25/000 الی 85/000
هزینه تعویض سیم جمع کن جاروبرقی130/000 الی 600/000
هزینه تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی75/000 الی 155/000
هزینه تعویض موتور جاروبرقی155/000 الی 450/000
هزینه کارشناسی و عیب یابی جاروبرقی50/000
ایاب و ذهاب35/000

تعرفه خدمات و هزینه تعمیرات جاروبرقی در مجموعه تکنوپشتیبان کاملا شفاف و مشخص است. اجرت تعمیرات جاروبرقی در جدول بالا کمی متناوب است و دلیل این شناور بودن قیمت ها موارد زیر است:

 1. مدت زمان باقی مانده از گارانتی خدمات جاروبرقی هزینه تعمیر را تحت شعاع قرار میدهد.
 2. استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه در تعمیرات جاروبرقی شما هزینه خدمات را تحت شعاع قرار میدهد.
 3. برند جاروبرقی شما روی قیمت تعمیرات تاثیر گذار است.
 4. تکنولوژی و پیچیدگی به کار رفته در جاروبرقی شما تعرفه قیمت خدمات را تغییر میدهد.
info

توجه: هزینه های تعمیرات که در جدول بالا ذکر شده اند اجرت تعمیرکار و تکنسین می باشد و قیمت قطعات تعویضی به این مبالغ افزوده خواهد شد.

سوالات متداول شما در خصوص تعمیرات جاروبرقی

 1. درخواست نصب، سرویس یا تعمیرات جاروبرقی به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت می شود.
 2. کارشناس ما با در نظر گرفتن نوع و برند دستگاه، مشکل دستگاه و لوکیشن شما، درخواست را به نزدیکترین تعمیرکار واجد شرایط ارسال می کند.
 3. در همان روز تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس گرفته و در زمان مورد نظر شما جهت عیب یابی و رفع اشکال به محل مراجعه می نماید.
 4. پس از انجام کار و رفع مشکل هزینه از شما دریافت می شود.

در زمان سرویس جاروبرقی اگر نیاز به تعویض قطعه باشد توسط سرویس کاران ما با دقت مورد بررسی قرار می گیرند و از قطعات اصلی برای تعویض استفاده می شود. تمامی قطعات، سیم کشی و عملکرد موتور مورد آزمایش و عیب یابی قرار می گیرد و ایرادهای موجود رفع می شوند.

نکته: سرویس جاروبرقی اگر هر سال و به صورت منظم انجام شود و مشکلات احتمالی مانند جمع شدن خاک درون موتور، کثیف شدن و گرفتگی فیلترهای داخلی، پارگی و قطع و وصلی سیم برق، خراب شدن کلید روشن و خاموش و درجه تنظیم دور موتور و… پس از عیب یابی رفع شود جاروی شما هرگز دچار خرابی با هزینه های زیاد نمی شود و در واقع عمر آن افزایش می یابد.

هزینه تعمیرات جاروبرقی در تکنوپشتیبان کاملا شفاف و جدول بندی شده می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به جدول هزینه های تعمیر در همین صفحه مراجعه فرمایید…

در درجه اول جابجایی جاروبرقی مشکل و پر هزینه است، همچنین ممکن است در هنگام حمل به تعمیرگاه به جارو ضربه خورده و آسیب ببیند. به همین دلیل تعمیرات در منزل فراگیر شده و شرکتهای بزرگ مثل تکنو پشتیبان در مناطق مختلف تهران نمایندگی و تعمیرکار دارند تا ارائه سرویس به مشتریان در محل (منزل و محل کار) در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

مهم نیست جاروی شما از نوع ایستاده باشد یا خوابیده، صنعتی باشد یا خانگی، داخلی باشد یا خارجی، ما در تکنوپشتیبان تعمیرات تمامی مدلهای جاروبرقی صنعتی و خانگی خارجی و ایرانی را در محل و منزل شما انجام می دهیم.

زمان مراجعه تعمیرکار توسط شما مشخص می شود!
تعمیرکار قبل از مراجعه به محل با شما تماس گرفته و پس از کسب اطلاعات تکمیلی و تخمین مدت زمان لازم جهت رفع اشکال در مورد زمان مراجعه از شما کسب تکلیف می کند.

خیر، معمولا چنین اتفاقی نمی افتد اما چنانچه مشخص شود خرابی به صورت کامل توسط تعمیرکار ما رفع نشده و مجددا تکرار شود، تعمیرکار موظف است بار دوم بدون دریافت هیچ هزینه ای دستگاه را رفع اشکال نماید.

تکنو پشتیبان نمایندگی خدمات پس از فروش بسیاری از شرکتهای ایرانی و خارجی تولید کننده جاروبرقی را دریافت کرده و به جهت رفاه حال مشتریان تامین قطعات اصلی و فابریک مورد نیاز در هنگام تعمیر را بعهده گرفته است.
شما نیز می توانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد صحیح این قطعات به شما نخواهد داد و دستگاه تعمیر شده به هیچ عنوان گارانتی خدمات دریافت نمی کند.

بله اولویت ما تعمیر قطعات جاروبرقی شماست تا هزینه تعمیرات کاهش یابد و تا جایی که امکان دارد قطعات فابریک تعویض نشوند. برخی از قطعات جارو که ما تعمیر می کنیم عبارتند از:

 • سیم جمع کن
 • دکمه ها و بورد پنل
 • دکنه های کنترل روی دسته جارو
 • چرخ ها
 • چشمی در جاروهای اتوماتیک

پاسخ سوال خود را در این لیست نیافتید؟

جهت دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی خود با کارشناسان ما تماس برقرار کنید

برای تعمیر جاروبرقی در محل چه مراحلی طی می شود؟

filter_1

ثبت درخواست

درخواست سرویس و یا تعمیرات جاروبرقی خود را به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت نمایید.

filter_2

ارجاء به متخصص

با توجه به برند جاروبرقی شما و نوع خرابی، درخواست شما به نزدیکترین تعمیرکار به محل ارجاء داده می شود.

filter_3

هماهنگی

تعمیرکار جهت هماهنگی زمان حضور در محل و رفع اشکال دستگاه با شما تماس برقرار می کند.

filter_4

ارائه خدمات

پس از رفع اشکال و تست دستگاه، فاکتور خدمات به شما ارائه شده و هزینه تعمیرات و قطعات دریافت می شود.

کار را به کاردان بسپارید!

شما می توانید به صورت آنلاین و تلفنی درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید و یا جهت مشاوره رایگان با کارشناسان تکنو پشتیبان تماس برقرار کنید.

نمایندگیهای تعمیر جاروبرقی در تهران

تعمیر جاروبرقی در شرق تهران

تعمیر جاروبرقی در شرق تهران

اتابک، اتوبان آهنگ، اتوبان بابایی، استخر، بزرگراه زین الدین، بزرگراه یاسینی، بلوار اتحاد، بلوار دلاوران، پردیس، پل چوبی، پیروزی، تهرانپارس،…
تعمیر جاروبرقی در غرب تهران

تعمیر جاروبرقی در غرب تهران

ارم، آزادی، اسکندری، اکباتان، ایوانک، بزرگراه خرازی، بلوار ایران خودرو، بلوار فردوس، پونک، تهرانسر، جنت آباد، چمران، چیتگر، حصارک، خیابان…
تعمیر جاروبرقی در شمال تهران

تعمیر جاروبرقی در شمال تهران

اختیاریه، ونک، نیایش، نیاوران، لویزان، کامرانیه، قیطریه، شیان، ده ونک، درکه، دارآباد، جمشیدیه، توانیر، بلوار اندرزگو، الهیه، آرارات، سئول، دزاشیب،…
تعمیر جاروبرقی در جنوب تهران

تعمیر جاروبرقی در جنوب تهران

ابن بابویه، امام زاده ابوالحسن، اما زاده حسن، امین آباد، انبار گندم، انبار نفت، باقرشهر، بزرگراه آزادگان، بعثت، بلوار قدس،…

مطالب آموزشی تعمیرات جاروبرقی

5/5 - (امتیاز 4)

16 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید