تعمیر جاروبرقی در شمال تهران

تعمیر جاروبرقی در شمال تهران

تعمیر جاروبرقی در شمال تهران در محل توسط تعمیرکاران متخصص و حرفه ای از جمله خدمات تکنوپشتیبان می باشد که با قیمت منصفانه و ارزان ارائه میشود. این مجموعه تمام خدمات عیب یابی و تعمیر را با قطعات اصلی و فابریک انجام داده و با اعزام تعمیرکار به منزل و محل موفق به ارائه خدمات فوری و تضمینی شده است. این مجموعه برندهای ایرانی و خارجی را پوشش داده و به عنوان تعمیرگاه مجاز جاروبرقی شمال تهران فعالیت دارد.

جاروبرقی شما دچار خرابی و مشکل شده؟ فقط کافیست با شماره تلفن 02157428 تماس بگیرید. تعمیرکاران نمایندگی مجاز تکنوپشتیبان به سرعت در محل حاضر شده و جاروی شما را عیب یابی و با قطعات اصلی و فابریک آن را تعمیر می کنند.

ویژگی های تعمیرگاه جاروبرقی شمال تهران تکنوپشتیبان

 • تنها مرکز تخصصی تعمیر، سرویس و عیب یابی جاروبرقی در شمال تهران
 • دارای بیش از 10 متخصص و تعمیرکار با تجربه جاروبرقی در تمام مناطق شمال تهران
 • تعمیرات جاروبرقی ایرانی و خارجی در منزل و محل کار
 • اعزام فوری تعمیرکار سیار با سرعت بالا به محل
 • ارائه انواع خدمات عیب یابی و تعمیر با قطعات اصلی
 • ارائه تضمین کیفیت و گارانتی برای تمام تعمیرات و عیب یابی

تعمیر جاروبرقی در تمام مناطق شمال تهران

یکی از ویژگی های منحصر به فرد تکنوپشتیبان، پوشش تمام مناطق و محله های شمال تهران می باشد. به طوریکه تعمیرکار جاروبرقی در شمال تهران را فوری به محل اعزام و تعمیرات را با قطعات اصلی انجام می دهند. از جمله مناطق تحت پوشش تکنوپشتیبان در شمال تهران عبارتند از:
اختیاریه، ونک، نیایش، نیاوران، لویزان، کامرانیه، قیطریه، شیان، ده ونک، درکه، دارآباد، جمشیدیه، توانیر، بلوار اندرزگو، الهیه، آرارات، سئول، دزاشیب، دربند، خیابان آفریقا، جماران، تجریش، اوین، اقدسیه، سوهانک، دروس، داوودیه، چیذر، جاده لشگرک، پاسداران، امانیه، ازگل، آجوادنیه

تعمیر جاروبرقی شمال تهران در محل و منزل

جاروبرقی از ضروری ترین وسایل در منزل می باشد و به همین دلیل در رفع خرابی آن زمان اهمیت زیادی دارد. ترافیک سنگین در سطح شهر، نداشتن زمان کافی برای مراجعه به تعمیرگاه ها و پراکنده بودن آنها در مناطق مختلف همگی از چالش های پیش رو برای رفع عیب این لوازم به شمار می روند. بدون شک در این شرایط هیچ چیز به اندازه خدمات تعمیر جاروبرقی شمال تهران در منزل و محل کار نمی تواند با این چالش ها مواجه شود. تکنوپشتیبان از ابتدای فعالیت خود با استقرار تعمیرکاران سیار در مناطق مختلف بلافاصله پس از تماس مشتری آنها را به محل اعزام می کند.
برندهای تحت پوشش این مجموعه عبارتند از:

همچنین لازم به ذکر است، تعمیرکاران سیار این مجموعه دارای تخصص بالایی بوده و بدون آزمون و خطا، فوری و سریع عیب یابی جاروبرقی ایرانی و خارجی در شمال تهران را انجام می دهند. با توجه به اینکه این تعمیرکاران زیر نظر مجموعه تکنوپشتیبان فعالیت دارند، پس از اتمام کار در صورت تمایل می توانید از آنها فاکتور رسمی دریافت کنید.

خدمات تعمیر جاروبرقی شمال تهران

 • تعویض بلبرینگ جاروبرقی
 • تعویض سیم پیچی موتور جاروبرقی
 • تعویض کلکتور جاروبرقی
 • تعویض پروانه موتور جاروبرقی
 • تعویض ذغال جاروبرقی
 • تعویض بالشتک جاروبرقی
 • تعمیر و تعویض سیم جمع کن جاروبرقی
 • تعمیر برد جاروبرقی
 • تعمیر و تعویض موتور جاروبرقی

تعمیرات جاروبرقی در شمال تهران با قطعات اصلی

با توجه به اینکه هر یک از برندها قطعات منحصر به فردی را در محصولات خود به کار میبرند، به همین دلیل در تعمیر و عیب یابی باید به این مساله مهم توجه شود. عدم توجه به این موضوع مهم باعث میشود در بازه های زمانی کوتاه هزینه زیادی را برای تعمیرات جاروبرقی بپردازید. با توجه به اینکه تکنوپشتیبان نمایندگی برندهای ایرانی و خارجی شناخته شده می باشد، به همین دلیل تمام تعمیرات را با قطعات اصلی و فابریک انجام می دهد. علاوه بر تعمیر با قطعات اصلی، در این مجموعه امکان ثبت سفارش قطعه به صورت جدا برای مشتریان فراهم شده است. کافیست سفارش خود را بر روی سایت ثبت کنید و قطعه مورد نظر را در کمترین زمان دریافت نمایید.

عیب یابی جاروبرقی در شمال تهران تضمینی

تخصص و مهارت بالای تعمیرکاران و استفاده از قطعات اصلی و فابریک باعث میشود تمام خدمات تکنوپشتیبان به صورت تضمینی ارائه شود. تعمیرات جاروبرقی در شمال تهران تضمینی در این مجموعه به این صورت است که اگر مجدد در بازه زمانی مشخص شده همان خرابی رخ دهد، تعمیرکار بدون دریافت دستمزد و هزینه عیب یابی و تعمیر را انجام می دهد. لذا می توانید با خیال آسوده از خدمات این مجموعه استفاده کنید و نگرانی بابت خرابی های مجدد آنها نداشته باشید.

تعمیرکار جاروبرقی در شمال تهران

مهم ترین عامل در موفقیت تکنوپشتیبان و رسیدن به رضایت مشتری در طول سال های فعالیت خود، تعمیرکاران متخصص و حرفه ای آن می باشد. تکنوپشتیبان در استخدام تعمیرکار جاروبرقی شمال تهران، سابقه فعالیت بیش از 5 سال، عدم سوء پیشینه و مهارت و گذراندن دوره های آموزشی برندهای مختلف ایرانی و خارجی را به عنوان اصلی ترین فاکتورها در نظر گرفته است. لذا گر به دنبال تعمیرکار سیار برای عیب یابی جاروبرقی در هر یک از محله های شمال تهران هستید، بدون شک تکنوپشتیبان می تواند یکی از بهترین گزینه ها به شمار رود.

انواع مشکلات جاروبرقی

در تعمیرگاه جاروبرقی در شمال تهران تکنوپشتیبان، بیش از 10 تعمیرکار متخصص فعالیت داشته و انواع خرابی های دستگاه را در کمترین زمان شناسایی و رفع می کنند. در صورت نیاز به تعمیرات و رفع مشکلات زیر می توانید با این مجموعه تماس بگیرید:

 • موتور جاروبرقی سوخته
 • کم شدن مکش جاروبرقی
 • شکستگی لوله خرطومی جاروبرقی
 • جاروبرقی خاک پس می دهد
 • سیم جمع کن خراب شده
 • سیم برق جروبرقی قطع و وصل دارد
 • کلکتور جاروبرقی خراب شده است
 • جاروبرقی در حال کار خاموش میشود
 • موتور جاروبرقی صدای غیر طبیعی دارد
 • جاروبرقی روشن نمیشود
 • دکمه های روی جاروبرقی گیر کرده اند

هزینه تعمیرات جاروبرقی در شمال تهران

قیمت تعمیر جاروبرقی در شمال تهران در مرحله اول به نوع خرابی بستگی دارد. هر اندازه خرابی مهم و رفع آن نیاز به زمان و تخصص بیشتری داشته باشد، به همان نسبت نیز هزینه افزایش پیدا خواهد کرد. علاوه براین، بخشی از هزینه های تعمیرات به تعویض یا تعمیر قطعات بستگی دارد. در حالت کلی اگر قطعات قبلی دستگاه تعمیر شوند، هزینه ها کمتر از زمان تعویض آنها خواهد بود. تعمیرکاران تکنوپشتیبان که همگی داری تجربه بالایی هستند، تعمیر را بر تعویض در اولویت قرار داده و از این طریق شرایط را برای کاهش هزینه ها فراهم می کنند.

شرح خدماتقیمت به تومان
هزینه سرویس جاروبرقی95/000 الی 185/000
هزینه تعویض بلبرینگ جارو برقی90/000 الی 195/000
هزینه تعویض کلکتور جاروبرقی20/000 الی 85/000
هزینه تعویض سیم پیچی موتور جاروبرقی95/000 الی 250/000
هزینه تعویض پروانه جاروبرقی50/000 الی 95/000
هزینه تعویض ذغال جاروبرقی50/000 الی 85/000
هزینه تعویض بوش جاروبرقی همراه با تراشکاری30/000 الی 70/000
هزینه تعویض بالشتک جاروبرقی25/000 الی 85/000
هزینه تعویض سیم جمع کن جاروبرقی130/000 الی 600/000
هزینه تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی75/000 الی 155/000
هزینه تعویض موتور جاروبرقی155/000 الی 450/000
هزینه کارشناسی و عیب یابی جاروبرقی50/000
ایاب و ذهاب35/000

تعرفه خدمات و هزینه تعمیرات جاروبرقی در مجموعه تکنوپشتیبان کاملا شفاف و مشخص است. اجرت تعمیرات جاروبرقی در جدول بالا کمی متناوب است و دلیل این شناور بودن قیمت ها موارد زیر است:

مدت زمان باقی مانده از گارانتی خدمات جاروبرقی هزینه تعمیر را تحت شعاع قرار میدهد.
استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه در تعمیرات جاروبرقی شما هزینه خدمات را تحت شعاع قرار میدهد.
برند جاروبرقی شما روی قیمت تعمیرات تاثیر گذار است.
تکنولوژی و پیچیدگی به کار رفته در جاروبرقی شما تعرفه قیمت خدمات را تغییر میدهد.

info

توجه: هزینه های تعمیرات که در جدول بالا ذکر شده اند اجرت تعمیرکار و تکنسین می باشد و قیمت قطعات تعویضی به این مبالغ افزوده خواهد شد.

سوالات متداول شما در خصوص تعمیر جاروبرقی

 1. درخواست نصب، سرویس یا تعمیرات جاروبرقی به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت می شود.
 2. کارشناس ما با در نظر گرفتن نوع و برند دستگاه، مشکل دستگاه و لوکیشن شما، درخواست را به نزدیکترین تعمیرکار واجد شرایط ارسال می کند.
 3. در همان روز تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس گرفته و در زمان مورد نظر شما جهت عیب یابی و رفع اشکال به محل مراجعه می نماید.
 4. پس از انجام کار و رفع مشکل هزینه از شما دریافت می شود.

در زمان سرویس جاروبرقی اگر نیاز به تعویض قطعه باشد توسط سرویس کاران ما با دقت مورد بررسی قرار می گیرند و از قطعات اصلی برای تعویض استفاده می شود. تمامی قطعات، سیم کشی و عملکرد موتور مورد آزمایش و عیب یابی قرار می گیرد و ایرادهای موجود رفع می شوند.

نکته: سرویس جاروبرقی اگر هر سال و به صورت منظم انجام شود و مشکلات احتمالی مانند جمع شدن خاک درون موتور، کثیف شدن و گرفتگی فیلترهای داخلی، پارگی و قطع و وصلی سیم برق، خراب شدن کلید روشن و خاموش و درجه تنظیم دور موتور و… پس از عیب یابی رفع شود جاروی شما هرگز دچار خرابی با هزینه های زیاد نمی شود و در واقع عمر آن افزایش می یابد.

هزینه تعمیرات جاروبرقی در تکنوپشتیبان کاملا شفاف و جدول بندی شده می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به جدول هزینه های تعمیر در همین صفحه مراجعه فرمایید…

در درجه اول جابجایی جاروبرقی مشکل و پر هزینه است، همچنین ممکن است در هنگام حمل به تعمیرگاه به جارو ضربه خورده و آسیب ببیند. به همین دلیل تعمیرات در منزل فراگیر شده و شرکتهای بزرگ مثل تکنو پشتیبان در مناطق مختلف تهران نمایندگی و تعمیرکار دارند تا ارائه سرویس به مشتریان در محل (منزل و محل کار) در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

مهم نیست جاروی شما از نوع ایستاده باشد یا خوابیده، صنعتی باشد یا خانگی، داخلی باشد یا خارجی، ما در تکنوپشتیبان تعمیرات تمامی مدلهای جاروبرقی صنعتی و خانگی خارجی و ایرانی را در محل و منزل شما انجام می دهیم.

زمان مراجعه تعمیرکار توسط شما مشخص می شود!
تعمیرکار قبل از مراجعه به محل با شما تماس گرفته و پس از کسب اطلاعات تکمیلی و تخمین مدت زمان لازم جهت رفع اشکال در مورد زمان مراجعه از شما کسب تکلیف می کند.

خیر، معمولا چنین اتفاقی نمی افتد اما چنانچه مشخص شود خرابی به صورت کامل توسط تعمیرکار ما رفع نشده و مجددا تکرار شود، تعمیرکار موظف است بار دوم بدون دریافت هیچ هزینه ای دستگاه را رفع اشکال نماید.

تکنو پشتیبان نمایندگی خدمات پس از فروش بسیاری از شرکتهای ایرانی و خارجی تولید کننده جاروبرقی را دریافت کرده و به جهت رفاه حال مشتریان تامین قطعات اصلی و فابریک مورد نیاز در هنگام تعمیر را بعهده گرفته است.
شما نیز می توانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد صحیح این قطعات به شما نخواهد داد و دستگاه تعمیر شده به هیچ عنوان گارانتی خدمات دریافت نمی کند.

بله اولویت ما تعمیر قطعات جاروبرقی شماست تا هزینه تعمیرات کاهش یابد و تا جایی که امکان دارد قطعات فابریک تعویض نشوند. برخی از قطعات جارو که ما تعمیر می کنیم عبارتند از:

 • سیم جمع کن
 • دکمه ها و بورد پنل
 • دکنه های کنترل روی دسته جارو
 • چرخ ها
 • چشمی در جاروهای اتوماتیک
به ما امتیاز بدید

کار را به کاردان بسپارید!

تعمیر لوازم خانگی نیاز به دانش فنی و تجربه دارد. پیشنهاد می کنیم کار تعمیرات لوازم خانگی خود را به تعمیرکاران مجرب تکنو پشتیبان بسپارید و از خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کنید.

مطالب مرتبط

5 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید