تعمیر ساید در شرق تهران

تعمیر ساید در شرق تهران

تعمیر ساید بای ساید در شرق تهران در محل شما توسط تعمیرکار سیار با نرخ های اتحادیه از جمله خدمات نمایندگی مجاز تکنوپشتیبان می باشد که در تمام مناطق شرق تهران ارائه می گردد. این خدمات توسط تعمیرکاران متخصص و حرفه ای در محل انجام شده و به دلیل استفاده از قطعات اصلی دارای تضمین کیفیت می باشند. این مجموعه تمامی برندهای داخلی و خارجی جدید و قدیمی را پوشش داده و با خیال آسوده می توانید از خدمات یکی از بهترین تعمیرگاه های فعال در زمینه تعمیرات ساید بای ساید در شرق تهران استفاده کنید.

ساید بای ساید شما دچار خرابی و مشکل شده؟ فقط کافیست با شماره تلفن 02157428 تماس بگیرید. تعمیرکاران نمایندگی مجاز تکنوپشتیبان به سرعت در محل حاضر شده و ساید بای ساید شما را عیب یابی و با قطعات اصلی و اورجینال آن را تعمیر می کنند.

ویژگی های تعمیرگاه ساید بای ساید شرق تهران تکنوپشتیبان

 • تنها مرکز تخصصی عیب یابی، سرویس و تعمیرات ساید بای ساید در شرق تهران
 • دارای بیش از 10 متخصص و تعمیرکار باتجربه ساید بای ساید در مناطق شرق تهران
 • استفاده از قطعات اصلی
 • سرعت در ارائه خدمات
 • منصفانه ترین قیمت
 • تضمین کیفیت و گارانتی خدمات
 • تعمیر ساید بای ساید قدیمی و جدید در منزل و محل کار شما

تعمیر ساید در تمام مناطق شرق تهران

به دلیل اهمیت بسیار زیاد سرعت عمل در رفع خرابی های ساید بای ساید و جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی، تکنوپشتیبان تعمیرات ساید بای ساید در تمام مناطق شرق تهران را ارائه می دهد. تعمیرکاران سیار این مجموعه بلافاصله پس از ثبت درخواست مشتری به محل اعزام شده و سرویس های مورد نیاز را ارائه می دهند. از جمله مناطق شرق تهران که خدمات توسط تعمیرگاه مجاز برای آنها ارائه می گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

اتابک، اتوبان آهنگ، اتوبان بابایی، استخر، بزرگراه زین الدین، بزرگراه یاسینی، بلوار اتحاد، بلوار دلاوران، پردیس، پل چوبی، پیروزی، تهرانپارس، حشمتیه، حکیمیه، خاوران، خیابان دماوند، شریعتی، نیروی هوایی، دروازه شمیران، رسالت، سبلان، سرخه حصار، شمس آباد، شهرک امام خمینی، شهرک شهید هاشمی نژاد، شهرک مسعودیه، فرجام، قنات کوثر، مجیدیه، محلات، مسگرآباد، مشیریه، مصلی، میدان امام حسین، نارمک

تعمیر ساید شرق تهران در محل و منزل

با توجه به وزن سنگین ساید بای ساید برای حمل و نقل آن به تعمیرگاه چالش های زیادی وجود دارد و کافیست از خدمات تعمیر ساید بای ساید در محل و منزل استفاده کنید. تکنوپشتیبان که نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید در شرق تهران می باشد، تعمیرکار حرفه ای و قابل اعتماد را به محل اعزام می کند. با این سرویس نه تنها هزینه ها کاهش پیدا می کنند، بلکه سرعت عمل تعمیرات نیز تا حد زیادی افزایش می یابد. برندهای تحت پوشش این مجموعه عبارتند از:

تعمیر ساید بای ساید در شرق تهران با قطعات اصلی

تکنوپشتیبان نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید در شرق تهران می باشد و برندهای ایرانی و خارجی را پوشش می دهد. به همین دلیل در تمام تعمیرات از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می کند. لازم به ذکر است، به دلیل استفاده از قطعات اصلی و عیب یابی حرفه ای توسط تعمیرکار متخصص، تمام خدمات این مجموعه دارای تضمین می باشد. در صورت خراب شدن مجدد قطعه تعمیر شده در بازه زمانی مشخص، بدون دریافت هزینه مجدد تعمیرات انجام خواهد شد.

تعمیرکار ساید در شرق تهران

یکی از مهم ترین ویژگی های منحصر به فرد مجموعه تکنوپشتیبان، ارائه شرایط سخت در استخدام تعمیرکار ساید بای ساید در شرق تهران می باشد. بر اساس قوانین ارائه شده توسط این مجموعه تمام تعمیرکاران باید حداقل 5 سال سابقه فعالیت داشته باشند. علاوه براین، تمام تعمیرکاران لازم است دوره های آموزشی نمایندگی های برندهای مختلف داخلی و خارجی را پشت سر گذاشته و با مهارت و تجربه کافی در این مسیر قرار گیرند.
همچنین لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تعمیرکار سیار ساید بای ساید شرق تهران توسط این مجموعه به محل و منزل اعزام میشود، به همین دلیل ابتدا سو پیشینه آنها کاملا بررسی می گردد. لذا با خیال آسوده می توانید از خدمات تعمیرکاران با تجربه و قابل اعتماد و متخصص در زمینه تعمیر ساید بای ساید برند مربوطه استفاده نمایید.

انواع مشکلات ساید بای ساید

در تعمیرگاه ساید بای ساید در شرق تهران تکنوپشتیبان، بیش از 10 تعمیرکار متخصص فعالیت داشته و انواع خرابی های دستگاه را در کمترین زمان شناسایی و رفع می کنند. در صورت نیاز به تعمیرات و رفع مشکلات زیر می توانید با این مجموعه تماس بگیرید:

 • ساید بای ساید روشن نمیشود
 • بدنه ساید بای ساید برق دارد
 • نوار دور درب ساید بای ساید خراب است
 • کمپرسور یا موتور یکسره شده و اتومات نمی کند
 • گاز ساید بای ساید خالی شده است
 • از موتور صدای غیر طبیعی شنیده میشود
 • یخساز کار نمی کند
 • آب سرد کن از کار افتاده است
 • بست یا لولای در خراب شده
 • قسمت ساید بای ساید خنک نمی کند
 • پنل برد ساید بای ساید سوخته است

در صورت مواجه شدن با هر یک از موارد فوق یا سایر اختلالات در دستگاه، کافیست با تکنوپشتیبان تماس بگیرید. در کمترین زمان تعمیرکاران این مجموعه به محل و منزل اعزام شده و با قطعات اصلی تعمیرات را مطابق با نرخ های اتحادیه انجام می دهند.

پیشنهاد می کنیم قبل از تماس با تعمیرکار، مقالات آموزشی تعمیر ساید بای ساید را مطالعه فرمایید.

هزینه تعمیر ساید بای ساید در شرق تهران چگونه است؟

شرح خدماتقیمت به تومان
هزینه شارژ گاز یخچال و فریزر ساید450/000 الی 950/000
هزینه تعویض ترموستات یخچال ساید190/000 الی 390/000
هزینه تعویض فن موتور ساید150/000 الی 2/000/000
هزینه تعمیر برد سایدبستگی به زمان تعمیر و قطعات تعویضی برد دارد
هزینه تعمیر یخساز ساید300/000 الی 800/000
هزینه تعویض تایمر ساید250/000 الی 390/000
هزینه تعمیر آبسردکن ساید150/000 الی 390/000
هزینه برطرف کردن آبریزی از ساید150/000 الی 390/000
هزینه تعویض لاستیک درب ساید350/000 الی 990/000
هزینه رگلاژ درب ساید70/000
هزینه جابه جایی درب ساید250/000
هزینه تعویض لولای درب ساید100/000 الی 150/000
هزینه تعویض کمپرسور (موتور) ساید150/000 الی 250/000
هزینه تعویض رله و اورلود کمپرسور ساید140/000 الی 300/000
هزینه کارشناسی و عیب یابی ساید50/000
ایاب و ذهاب35/000

تعرفه خدمات و هزینه تعمیرات ساید در مجموعه تکنوپشتیبان کاملا شفاف و مشخص است. اجرت تعمیرات ساید بای ساید در جدول بالا کمی متناوب است و دلیل این شناور بودن قیمت ها موارد زیر است:

 1. مدت زمان باقی مانده از گارانتی خدمات ساید هزینه تعمیر را تحت شعاع قرار میدهد.
 2. استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه در تعمیرات ساید شما هزینه خدمات را تحت شعاع قرار میدهد.
 3. برند ساید بای ساید شما روی قیمت تعمیرات تاثیر گذار است.
 4. تکنولوژی و پیچیدگی به کار رفته در یخچال ساید شما تعرفه قیمت خدمات را تغییر میدهد.
info

توجه: هزینه های تعمیرات که در جدول بالا ذکر شده اند اجرت تعمیرکار و تکنسین می باشد و قیمت قطعات تعویضی به این مبالغ افزوده خواهد شد.

سوالات متداول شما در خصوص تعمیر ساید بای ساید

 1. درخواست نصب، سرویس یا تعمیرات ساید به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت می شود.
 2. کارشناس ما با در نظر گرفتن نوع و برند دستگاه، مشکل دستگاه و لوکیشن شما، درخواست را به نزدیکترین تعمیرکار واجد شرایط ارسال می کند.
 3. در همان روز تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس گرفته و در زمان مورد نظر شما جهت عیب یابی و رفع اشکال به محل مراجعه می نماید.
 4. پس از انجام کار و رفع مشکل هزینه از شما دریافت می شود.

در زمان سرویس ساید توسط سرویس کاران ما تمامی لوله ها و اتصالات موتور و شبکه انتقال گاز خنک کننده و میزان گاز داخل لوله ها را چک کرده و در صورت نیاز ترمیم می کنند، نوار دور درب و لولا ها و … را بررسی می کنند تا خاصیت خود را از دست نداده باشند و برودت از لای درب نشت نکند، صدا و میزان لرزش موتور در هنگام کار مورد آزمایش و عیب یابی قرار می گیرد و ایرادهای موجود رفع می شوند.

هزینه تعمیرات ساید بای ساید در تکنوپشتیبان کاملا شفاف و جدول بندی شده می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه فرمایید…

یخچال ساید بای ساید سنگین است و جابجایی آن مشکل و پر هزینه، به همین دلیل تعمیرات در منزل فراگیر شده و شرکتهای بزرگ مثل تکنو پشتیبان در مناطق مختلف تهران نمایندگی و تعمیرکار دارند تا ارائه سرویس به مشتریان در محل (منزل و محل کار) در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

زمان مراجعه تعمیرکار توسط شما مشخص می شود!
تعمیرکار قبل از مراجعه به محل با شما تماس گرفته و پس از کسب اطلاعات تکمیلی و تخمین مدت زمان لازم جهت رفع اشکال در مورد زمان مراجعه از شما کسب تکلیف می کند.

خیر، معمولا چنین اتفاقی نمی افتد اما چنانچه مشخص شود خرابی به صورت کامل توسط تعمیرکار ما رفع نشده و مجددا تکرار شود، تعمیرکار موظف است بار دوم بدون دریافت هیچ هزینه ای دستگاه را رفع اشکال نماید.

تکنو پشتیبان نمایندگی خدمات پس از فروش بسیاری از شرکتهای ایرانی و خارجی تولید کننده ساید بای ساید را دریافت کرده و به جهت رفاه حال مشتریان تامین قطعات اصلی و فابریک مورد نیاز در هنگام تعمیر را بعهده گرفته است.
شما نیز می توانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد صحیح این قطعات به شما نخواهد داد و دستگاه تعمیر شده به هیچ عنوان گارانتی خدمات دریافت نمی کند.

بله اولویت ما تعمیر قطعات ساید بای ساید شماست تا هزینه تعمیرات کاهش یابد و تا جایی که امکان دارد قطعات فابریک تعویض نشوند. برخی از قطعات ساید که ما تعمیر می کنیم عبارتند از:

 • کمپرسور
 • کندانسور
 • ترموستات
 • هیتر دیفراست
 • فن کندانسور و اواپراتور
 • سوئیچ و قفل درب
 • فیلتر آب
 • جوشکاری صفحه و لوله های گاز خنک کننده
5/5 - (امتیاز 1)

کار را به کاردان بسپارید!

تعمیر لوازم خانگی نیاز به دانش فنی و تجربه دارد. پیشنهاد می کنیم کار تعمیرات لوازم خانگی خود را به تعمیرکاران مجرب تکنو پشتیبان بسپارید و از خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کنید.

سایر مناطق

تعمیر ساید در جنوب تهران

تعمیر ساید در جنوب تهران

ابن بابویه، امام زاده ابوالحسن، امام زاده حسن، امین آباد، انبار گندم، انبار نفت، باقرشهر، بزرگراه آزادگان، بعثت، بلوار قدس،…
تعمیر ساید در غرب تهران

تعمیر ساید در غرب تهران

ارم، آزادی، اسکندری، اکباتان، ایوانک، بزرگراه خرازی، بلوار ایران، بلوار ایران خودرو، بلوار فردوس، پونک، تهرانسر، جنت آباد، چمران، چیتگر،…
تعمیر ساید در شمال تهران

تعمیر ساید در شمال تهران

اختیاریه، ونک، نیایش، نیاوران، لویزان، کامرانیه، قیطریه، شیان، ده ونک، درکه، دارآباد، جمشیدیه، توانیر، بلوار اندرزگو، الهیه، آرارات، سئول، دزاشیب،…

10 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • هزینه تعمیر ساید در شرق تهران چقدر است؟ آیا پرداخت هزینه ایاب ذهاب بر عهده ما می باشد؟

  پاسخ
 • فن کندانسور ساید بای ساید کار میکنه اما داخل ساید رو سرد نمی کرد. تماس گرفتیم و پرسنل عالی شما تعمیر در منزل رو انجام دادن. متشکر از خدماتتون

  پاسخ
 • سلام. علت زیاد شدن صدای فن کندانسور چی هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • سلام
   این بستگی به مدل دستگاهتون داره. اگه یخچالتون نسل جدیده تا حدودی طبیعیه. تو یخچالای جدید سرعت دور فن برای بیشتر خنک کردن موتور توسط برد بالا پایین میشه. که باعث میشه صدا بیشتر به گوش بیاد راحلش اینکه کندانسور رو با یه مسواک تمیز کنید. بصورت خودکار دمای موتور میاد پایین و برد دور فن رو کم میکنه
   اگه یخچالتون قدیمیه صدا بدلیل استهلاک فن کندانسوره فن کندانسور اصلا شوخی بردار نیست به صدا افتاد تعویضش کنید از کار بیفته یخچال موتور میسوزونه

   پاسخ
 • خسته نباشید. فن ساید یکسره کار می کنه؟ نیاز به تعمیر داره یا باید قطعه تعویض بشه؟

  پاسخ
 • مناسب ترین دما برای ساید بای ساید چه دمایییه؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید