نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ جنوب تهران

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ جنوب تهران

local_offerسامسونگ
chat8 دیدگاه

تکنوپشتیبان به عنوان نمایندگی تعمیرات سامسونگ جنوب تهران خدمات متنوعی از قبیل تعمیر یخچال، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی و غیره را ارائه می دهد. این مجموعه با بهره مندی از تعمیرکاران سیار در مناطق مختلف جنوب تهران، با نرخ مصوب شرکت سامسونگ و به صورت فوری عیب یابی و تعمیرات لوازم خانگی شما را انجام می دهد. به طوریکه می توان در هر ساعت از شبانه روز سفارش تعمیرات لوازم خانگی با قطعات اصلی و اورجینال را در این سامانه ثبت و خدمات دارای گارانتی و تضمین را دریافت نمود.

نمایندگی سامسونگ

ساکن جنوب تهران هستید و لوازم خانگی سامسونگ شما دچار خرابی و مشکل شده؟

فقط کافیست با شماره تلفن نمایندگی سامسونگ جنوب تهران تماس بگیرید.

02157428

نمایندگی مجاز سامسونگ جنوب تهران

سامسونگ از معتبرترین و شناخته شده ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی می باشد، اما نحوه استفاده از وسایل و همچنین گذر زمان به مرور منجر به خرابی هایی در آنها میشود. به دلیل تفاوت هایی که در طراحی سیستم داخلی محصولات هر یک از برندها وجود دارد، لذا بهترین انتخاب در این شرایط تعمیرگاه مجاز سامسونگ در جنوب تهران می باشد. اصلی ترین دلیل برای انتخاب نمایندگی مجاز، ارائه گارانتی و تضمین کیفیت پس از هرگونه عیب یابی و تعمیر می باشد.

چرا نمایندگی تعمیرات سامسونگ جنوب تهران تکنوپشتیبان؟

 • تضمین کیفیت و گارانتی خدمات
 • استفاده از قطعات اصلی و فابریک
 • استفاده از تعمیرکاران باتجربه و مجرب
 • منصفانه ترین قیمت
 • ارائه کلیه خدمات در محل و منزل شما
 • سرویس دهی سریع و فوری در تمام مناطق جنوب تهران

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات سامسونگ جنوب تهران

تعمیرکاران سیار تکنوپشتیبان در تمام مناطق و محله های جنوب تهران حضور داشته و در بازه زمانی بسیار کوتاه به محل اعزام میشوند. از جمله مناطق تحت پوشش تکنوپشتیبان در جنوب تهران شامل موارد زیر می باشد:

شهرری، ابن بابویه، امام زاده ابوالحسن، اما زاده حسن، امین آباد، انبار گندم، انبار نفت، باقرشهر، بزرگراه آزادگان، بعثت، بلوار قدس، پاسگاه نعمت آباد، ترمینال جنوب، تقی آباد، جوانمرد قصاب، چهاردانگه، چیت سازی، خانی آباد، خزانه بخارایی، خلازیر، خیابان زمزم، خیابان نواب، دولت آباد، دولت خواه، راه آهن، سه راه آذری، سیزده آبان، شهرک علایین، شهرک گلریز، شوش، صالح آباد، صفائیه، عبدل آباد، علی آباد، عماد آباد، فلاح، قلعه گبری، قوچ حصار، کیانشهر، گمرک، مرتضی گرد، منیریه، مولوی، میدان خراسان، نازی آباد، یاخچی آباد، یافت آباد.

خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ جنوب تهران

خدمات نمایندگی سامسونگ جنوب تهران تکنوپشتیبان توسط یک تیم حرفه ای و کار آزموده و با استفاده از تجهیزات روز و حرفه ای اداره می شود و بسیار گسترده است، تعدادی از این خدمات به شرح زیر می باشند.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در جنوب تهران

از جمله خدمات ارائه شده توسط گروه تکنوپشتیبان می توان به تعمیر یخچال فریزر سامسونگ اشاره نمود. این خدمات همگی در محل و منزل با قطعات اصلی توسط تعمیرکار حرفه ای انجام میشود. لذا، در صورت مواجه شدن با هر یک از خرابی های از قبیل تعمیر موتور یخچال، تعویض موتور، تعویض لامپ، تعویض لاستیک دور درب، تعمیر و تعویض کمپرسور، تعمیر یخساز و آبسرد کن و غیره در یخچال فریزرهای جدید و قدیمی و دوقلوی سامسونگ کافیست با دفتر و شعبه نمایندگی سامسونگ در جنوب تهران تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ درجنوب تهران

به دلیل وزن بسیار سنگین یخچال های ساید بای ساید، تمام تعمیرات آنها در محل و منزل انجام میشود. مرکز تعمیر ساید بای ساید سامسونگ با قطعات اصلی و کاملا اورجینال این خدمات را ارائه داده و همگی تضمین شده می باشند. علاوه براین، به دلیل تخصص و مهارت بالای تعمیرکاران تکنوپشتیبان، تمام عیب یابی ها بدون آزمون و خطا و در بازه زمانی بسیار کوتاه انجام شده و قطعه مورد نظر تعمیر یا تعویض میشود. در نهایت به منظور اطمینان خاطر مشتری، برگه گارانتی و تضمین کیفیت نیز ارائه می گردد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در جنوب تهران

در هر ساعت از شبانه روز اگر احساس کردید که موتور ماشین لباسشویی سوخته یا دچار خرابی شده است، لاستیک دور درب نیز به تعویض دارد، خشک کن کار نمی کند یا دستگاه دارای لرزش بالایی شده، کافیست با تکنوپشتیبان تماس بگیرید. این مجموعه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را با بالاترین کیفیت و کاملا تضمینی انجام می دهد. همچنین لازم به ذکر است، تعمیرکاران تکنوپشتیبان در تمام محله های جنوب تهران حضور داشته و نیم ساعت پس از تماس و ثبت سفارش تعمیر توسط مشتری به محل اعزام میشوند.
با توجه به اینکه تکنوپشتیبان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در جنوب تهران به شمار می رود، به همین دلیل از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می کند. تعمیرگاه های غیرمجاز به دلیل استفاده از قطعات تقلبی و فیک منجر به خسارت های مادی زیادی شده و نارضایتی مشتری را به همراه دارند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در جنوب تهران

در ماشین های ظرفشویی خرابی هایی از قبیل سوختن موتور، خاموش شدن دستگاه در حین کار، تمیز نشستن ظروف، باز و بسته نشدن درب و از کار افتادن تایمر و غیره بسیار رایج می باشد. برای رفع هر یک از این خرابی ها می توانید از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ تکنوپشتیبان استفاده کنید. این خدمات توسط تعمیرکاران سیار با قطعات اصلی و با نرخ های مصوب انجام شده و همگی دارای گارانتی می باشند.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ در جنوب تهران

با توجه به اینکه قطعات داخل مایکروفر پس از قطع برق هنوز دارای ولتاژ بوده و امکان برق گرفتگی وجود دارد، لذا تعمیرات آن باید توسط افراد متخصص انجام شود. علاوه براین، تفاوت های زیادی در مدل های مختلف مایکروفرهای سامسونگ از نظر قابلیت و سیستم داخلی وجود داشته و تعمیر آن نیاز به شناخت و آگاهی کامل دارد. تعمیر مایکروفر سامسونگ در تعمیرگاه مجاز با قطعات اصلی را می توانید با تکنوپشتیبان تجربه کنید.
تعمیرکاران این مجموعه در مناطق مختلف جنوب تهران از جمله امام زاده ابوالحسن، اما زاده حسن، امین آباد و شوش و صالح آباد و غیره حضور داشته و انواع مایکروفر سامسونگ در مدل های مختلف را با نرخ مصوب تعمیر می کنند.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در جنوب تهران

موتور جاروبرقی سوخته یا مکش آن به شدت کاهش پیدا کرده است؟ سیم برق دارای قطع و وصلی است یا بدنه جارو شکسته است؟ با مشکلاتی از قبیل خراب شدن کالکتور جاروبرقی روبرو شده اید؟ رفع تمام این موارد و هرگونه خرابی دیگر که در جاروبرقی ها وجود دارد را می توانید به تکنوپشتیبان بسپارید. مرکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ با نرخ مصوب سامسونگ و فوری و ارزان با اعزام تعمیرکار سیار به منزل و محل در کوتاه ترین زمان این مشکلات را برطرف می کند. با توجه به اینکه تمام این خدمات دارای گارانتی می باشند، لذا در صورت خرابی مجدد همان قطعه می توانید به صورت رایگان از خدمات تکنوپشتیبان استفاده کنید.

5/5 - (امتیاز 1)

کار را به کاردان بسپارید!

تعمیر لوازم خانگی نیاز به دانش فنی و تجربه دارد. پیشنهاد می کنیم کار تعمیرات لوازم خانگی خود را به تعمیرکاران مجرب تکنو پشتیبان بسپارید و از خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کنید.

مطالب مرتبط

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام یخچال ساید ما چند روزه برفکای کوچولو داخلش داره مشکل از چی می تونه باشه؟ چقدر طول میکشه تعمیرش؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز اگر برفک ریز دارید ممکنه به خاطر قرار دادن مواد غذایی گرم داخل یخچال باشه و یا درب یخچال زیاد باز و بسته میشه و فضایی که یخچال ساید شما قرار داره گرم هستش.
   پیشنهاد میکنم یک بار یخچال رو از برق بکشید و برفکهای داخل رو تمیز کنید و مجددا اگر دیدید برفک زد تماس بگیرید کارشناس بیاد ببینه ولی به احتمال زیاد مشکلتون رفع میشه و نیاز به تعمیر نیست.

   پاسخ
 • بینایی فر
  اسفند 3, 1400 3:57 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  ماشین لباسشویی ما دچار نشتی شده آیا این خرابی قابل تعمیر هست؟ و تعمیرات در محل دارید؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  ماشین ظرفشویی سامسونگ صداش زیاد شده چکار باید بکنیم؟تعمیر نیازداره؟

  پاسخ
 • سلام رسوب ماشین ظرفشویی رو چطوری از بین ببریم؟خدماتی در این زمینه دارید؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید