نمایندگی تعمیر یخچال صنام جنوب تهران

نمایندگی تعمیر یخچال صنام جنوب تهران

تکنوپشتیبان نمایندگی تعمیر یخچال صنام جنوب تهران با خدمات دهی ارزان و فوری توسط تعمیرکار متخصص است که خدمات تعمیر یخچال فریزر صنام را در محل و منزل شما ارائه می دهد. این مجموعه چندین شعبه در جنوب تهران دارد و با در اختیار داشتن تعمیرکاران حرفه ای و متخصص و با تجربه و با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال انواع خرابی های یخچال فریزر صنام را در کمترین زمان رفع کرده و خدمات خود را گارانتی و تضمین می کند.

ساکن جنوب تهران هستید و یخچال فریزر صنام شما دچار خرابی و مشکل شده؟

فقط کافیست با شماره تلفن نمایندگی صنام جنوب تهران تماس بگیرید.

02157428

نمایندگی تعمیر یخچال صنام در تمام مناطق جنوب تهران

تفاوتی ندارد که در کدام منطقه و محله از جنوب تهران حضور دارید، در هر صورت تعمیرکاران تکنوپشتیبان از نزدیکترین شعبه و در کمترین زمان به محل شما مراجعه می کنند. برای استفاده از خدمات تعمیرگاه یخچال فریزر صنام جنوب تهران در هر یک از مناطق زیر می توانید با این مجموعه تماس بگیرید:
شهرری، ابن بابویه، امام زاده ابوالحسن، اما زاده حسن، امین آباد، انبار گندم، انبار نفت، باقرشهر، بزرگراه آزادگان، بعثت، بلوار قدس، پاسگاه نعمت آباد، ترمینال جنوب، تقی آباد، جوانمرد قصاب، چهاردانگه، چیت سازی، خانی آباد، خزانه بخارایی، خلازیر، خیابان زمزم، خیابان نواب، دولت آباد، دولت خواه، راه آهن، سه راه آذری، سیزده آبان، شهرک علایین، شهرک گلریز، شوش، صالح آباد، صفائیه، عبدل آباد، علی آباد، عماد آباد، فلاح، قلعه گبری، قوچ حصار، کیانشهر، گمرک، مرتضی گرد، منیریه، مولوی، میدان خراسان، نازی آباد، یاخچی آباد، یافت آباد.

ویژگی های تعمیرگاه یخچال جنوب تهران تکنوپشتیبان

تنها مرکز تخصصی عیب یابی، سرویس و تعمیرات یخچال فریزر در جنوب تهران

 • دارای بیش از 10 متخصص و تعمیرکار باتجربه یخچال در مناطق جنوب تهران
 • استفاده از قطعات اصلی
 • سرعت در ارائه خدمات
 • منصفانه ترین قیمت
 • تضمین کیفیت و گارانتی خدمات
 • تعمیر یخچال قدیمی و جدید در منزل و محل کار شما
 • تعمیر یخچال قدیمی، جدید و دوقلو صنام در منزل و محل کار شما

تعمیر یخچال صنام در تمام مناطق جنوب تهران

از مهم ترین ویژگی های منحصر به فرد گروه تعمیر یخچال فریزر تکنوپشتیبان می توان به ارائه خدمات فوری و سریع اشاره نمود. به دلیل اهمیت بسیار زیاد سرعت عمل در رفع خرابی یخچال و جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی، تکنوپشتیبان تعمیرات یخچال فریزر صنام در تمام مناطق جنوب تهران را ارائه می دهد. تعمیرکاران سیار این مجموعه بلافاصله پس از ثبت درخواست مشتری به محل اعزام شده و سرویس های مورد نیاز را ارائه می دهند.

خدمات تعمیر یخچال صنام در جنوب تهران

اگر ساکن مناطق جنوب تهران هستید می توانید جهت رفع هر یک از مشکلات ذکر شده در زیر و تعمیر یخچال قدیمی و جدید و دوقلو صنام خود با ما تماس بگیرید.

 • تعمیرات موتور یخچال صنام
 • تعویض موتور یخچال صنام
 • رفع نشتی و شارژ گاز موتور یخچال صنام
 • تعویض لامپ یخچال صنام
 • نصب صحیح یخچال صنام
 • رفع انسداد لوله تخلیه یخچال صنام
 • تعمیر تخصصی کمپرسور یخچال صنام
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال صنام
 • تعمیر مشکل عدم دیفراست در یخچال صنام
 • تعمیر یخ ساز یخچال صنام
 • تعمیر آب سرد کن یخچال صنام
 • رفع بوی نا مطبوع یخچال صنام
 • برطرف کردن صداهای غیر عادی یخچال صنام
 • رفع مشکل کاهش یا افزایش غیر عادی سرمای یخچال صنام
 • تعمیر یا تعویض فن اواپریتور یخچال صنام
 • ترمیم مشکلات و اختلالات سوئیچ یخچال صنام
 • تعمیر تخصصی کمپرسور یخچال صنام
 • تعمیرات تخصصی فن کندانسور یخچال صنام
 • تعمیرات تخصصی تایمر در تعمیر یخچال صنام
 • رفع نواقص و ایرادات سیم برق یخچال صنام
 • رفع مشکلات ولتاژ خروجی یخچال صنام

تعمیر یخچال صنام در محل و منزل جنوب تهران

با توجه به وزن سنگین یخچال برای حمل و نقل آن به تعمیرگاه چالش های زیادی وجود دارد و کافیست از خدمات تعمیر یخچال در محل و منزل استفاده کنید. تکنوپشتیبان که نمایندگی تعمیرات یخچال صنام در جنوب تهران می باشد، تعمیرکار حرفه ای و قابل اعتماد را به محل اعزام می کند. با این سرویس نه تنها هزینه ها کاهش پیدا می کنند، بلکه سرعت عمل تعمیرات نیز تا حد زیادی افزایش می یابد.

تعمیرکار یخچال صنام در جنوب تهران

یکی از مهم ترین ویژگی های منحصر به فرد مجموعه تکنوپشتیبان، ارائه شرایط سخت در استخدام تعمیرکار یخچال در جنوب تهران می باشد. بر اساس قوانین ارائه شده توسط این مجموعه تمام تعمیرکاران باید حداقل 5 سال سابقه فعالیت داشته باشند. علاوه براین، تمام تعمیرکاران لازم است دوره های آموزشی نمایندگی های برندهای مختلف داخلی و خارجی را پشت سر گذاشته و با مهارت و تجربه کافی در این مسیر قرار گیرند.
همچنین لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تعمیرکار سیار یخچال در جنوب تهران توسط این مجموعه به محل و منزل مشتری اعزام میشود، به همین دلیل ابتدا سو پیشینه آنها کاملا بررسی می گردد. لذا با خیال آسوده می توانید از خدمات تعمیرکاران با تجربه و قابل اعتماد و متخصص در زمینه تعمیر یخچال برند صنام استفاده نمایید.

سرویس کامل یخچال صنام جنوب تهران تضمینی

یخچال فریزر از مهم ترین وسایل در منزل می باشد و به همین دلیل باید تا حد امکان با سرویس دوره ای یخچال فریزر از خرابی های پی در پی آن جلوگیری شود. لذا می توانید در فواصل زمانی مشص ذکر شده در دفترچه راهنمای یخچال که معمولا سالی یک بار است با تکنوپشتیبان جهت سرویس کامل یخچال صنام خود تماس بگیرید و با هزینه ای اندک عمر دستگاه را افزایش دهید و از بهترین عملکرد دستکاه خود بهره مند شوید.

هزینه تعمیر یخچال صنام در جنوب تهران

هزینه تعمیر یخچال صنام در نمایندگی جنوب تهران به چند عامل مهم بستگی دارد که مهم ترین آنها نوع خرابی و مدل دستگاه است. توجه داشته باشید که تعمیر قطعات در اغلب مواقع ارزان تر از تعویض آنها بوده و تنها تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه در این شرایط می توانند هزینه ها را کاهش دهند. تکنسین های ما تا حد امکان قطعات دارای خرابی را تعمیر نموده و از خرید قطعه جدید جلوگیری می کنند. همچنین لازم به ذکر است، مجموعه تکنوپشتیبان تمام خدمات را به نرخ مصوب شرکت صنام انجام داده و فاکتور به مشتری ارائه می دهد.

تعمیرات یخچال دوقلو و قدیمی صنام در جنوب تهران

تعمیر یخچال های دوقلو و قدیمی صنام در جنوب تهران توسط تعمیرگاه حرفه ای و با تجربه را در تکنوپشتیبان تجربه کنید. تعمیرکاران متخصص و با تجربه تکنوپشتیبان تعمیر قطعات را بر تعویض آنها در اولویت قرار داده و شرایطی را فراهم می کنند تا هزینه های عیب یابی یخچال شما تا حد زیادی کاهش پیدا کند. لازم به ذکر است، تعمیرکاران سیار یخچال دوقلو صنام در تمام مناطق جنوب تهران حضور داشته و تمام خدمات تعمیر را در منزل و محل شما با قطعات اصلی و فابریک انجام می دهند. خدمات ارائه شده در تکنوپشتیبان توسط متخصص نمایندگی مجاز صنام با نرخ اتحادیه ارائه شده و دارای تضمین کیفیت و ضمانت هستند.

سوالات متداول شما در خصوص تعمیر یخچال فریزر صنام

درخواست نصب، سرویس یا تعمیرات یخچال فریزر به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت می شود.
کارشناس ما با در نظر گرفتن نوع و برند دستگاه، مشکل دستگاه و لوکیشن شما، درخواست را به نزدیکترین تعمیرکار واجد شرایط ارسال می کند.
در همان روز تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس گرفته و در زمان مورد نظر شما جهت عیب یابی و رفع اشکال به محل مراجعه می نماید.
پس از انجام کار و رفع مشکل هزینه از شما دریافت می شود.
در زمان سرویس یخچال توسط سرویس کاران ما تمامی لوله ها و اتصالات موتور و شبکه انتقال گاز خنک کننده و میزان گاز داخل لوله ها را چک کرده و در صورت نیاز ترمیم می کنند، نوار دور درب و لولا ها و … را بررسی می کنند تا خاصیت خود را از دست نداده باشند و برودت از لای درب نشت نکند، صدا و میزان لرزش موتور در هنگام کار مورد آزمایش و عیب یابی قرار می گیرد و ایرادهای موجود رفع می شوند.

هزینه تعمیر یخچال شما به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، برند دستگاه، نیاز داشتن به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد، کارشناسان ما بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه هزینه را محاسبه و به شما اعلام می کنند. البته در بیشتر مواقع هزینه تعمیرات در تماس تلفنی متخصص قبل از حضور در محل به شما اعلام می شود.

یخچال فریزر سنگین است و جابجایی آن مشکل و پر هزینه، به همین دلیل تعمیرات در منزل فراگیر شده و شرکتهای بزرگ مثل تکنو پشتیبان در مناطق مختلف تهران نمایندگی و تعمیرکار دارند تا ارائه سرویس به مشتریان در محل (منزل و محل کار) در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

زمان مراجعه تعمیرکار توسط شما مشخص می شود!
تعمیرکار قبل از مراجعه به محل با شما تماس گرفته و پس از کسب اطلاعات تکمیلی و تخمین مدت زمان لازم جهت رفع اشکال در مورد زمان مراجعه از شما کسب تکلیف می کند.

خیر، معمولا چنین اتفاقی نمی افتد اما چنانچه مشخص شود خرابی به صورت کامل توسط تعمیرکار ما رفع نشده و مجددا تکرار شود، تعمیرکار موظف است بار دوم بدون دریافت هیچ هزینه ای دستگاه را رفع اشکال نماید.

تکنو پشتیبان نمایندگی خدمات پس از فروش بسیاری از شرکتهای ایرانی و خارجی تولید کننده یخچال فریزر را دریافت کرده و به جهت رفاه حال مشتریان تامین قطعات اصلی و فابریک مورد نیاز در هنگام تعمیر را بعهده گرفته است.
شما نیز می توانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد صحیح این قطعات به شما نخواهد داد و دستگاه تعمیر شده به هیچ عنوان گارانتی خدمات دریافت نمی کند.

بله اولویت ما تعمیر قطعات یخچال فریزر شماست تا هزینه تعمیرات کاهش یابد و تا جایی که امکان دارد قطعات فابریک تعویض نشوند. برخی از قطعات یخچال که ما تعمیر می کنیم عبارتند از:

کمپرسور
کندانسور
ترموستات
هیتر دیفراست
فن کندانسور و اواپراتور
سوئیچ و قفل درب
فیلتر آب
جوشکاری صفحه و لوله های گاز خنک کننده

به ما امتیاز بدید

کار را به کاردان بسپارید!

تعمیر لوازم خانگی نیاز به دانش فنی و تجربه دارد. پیشنهاد می کنیم کار تعمیرات لوازم خانگی خود را به تعمیرکاران مجرب تکنو پشتیبان بسپارید و از خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید