کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید مجیک

کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید مجیک (تمام مدلها)

کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید مجیک مانند سایر لوازم برقی منزل اولین راهنما برای اطلاع از وضعیت قطعات داخلی و اختلال در عملکرد آنها می باشد. این ارورها تنوع زیادی نداشته و شامل هفت مورد هستند و برخی از آنها را بدون تخصص و مهارت زیاد می توان برطرف کرد. برای آشنایی با معنا و علت هر یک از ارورها و کدهای خطا یخچال فریزر و ساید مجیک و نحوه رفع آنها در این بخش از آموزش تعمیر یخچال فریزر تکنوپشتیبان همراه ما باشید.

عیب یابی و رفع کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید مجیک

عیب یابی و رفع کدهای خطای یخچال فریزر مجیک نیاز به تجربه و آشنایی با خطاهای این دستگاه دارد. پیشنهاد میکنیم این کار را به تکنسین های ما بسپارید تا با هزینه اندک خطاهای یخچال فریزر و ساید شما را رفع نماییم.

02157428

ارور E0 یخچال فریزر و ساید مجیک

اغلب کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید مجیک نشان دهنده اختلال در سنسورهای درون دستگاه است. به عنوان مثال، ارور E0 نشان دهنده خراب بودن سنسور دمای محیطی کابین فریزر است. این سنسور را ابتدا با اهم سنج بررسی و در صورت اشکال تعویض کنید. دقت داشته باشید که اگر سنسور سالم است و همچنان کد خطای E0 را مشاهده می کنید، ممکن است برد دچار اختلال شده باشد. به همین دلیل نیاز به تعمیر یخچال فریزر توسط تعمیرکار ماهر دارد.

ارور E1 یخچال فریزر و ساید مجیک

ارور E1 یخچال فریزر مجیک نیز مانند مورد قبل خرابی سنسور را نشان می دهد. این ارور در شرایطی بروز می کند که سنسور دمای محیط کابین یخچال خراب شده باشد. به همین دلیل نیاز به بررسی و در صورت نیاز تعویض این قطعه دارد. اگر این قطعه سالم است، برد را بررسی و عیب یابی کنید.

کد خطای E3 یخچال فریزر مجیک

یکی از رایج ترین کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید مجیک، ارور E3 می باشد که به دلیل خرابی سنسور دمای داخل کابین یخچال رخ می دهد. برای بررسی وضعیت سنسورها می توانید از اهم سنج استفاده کنید تا مقاوم قطعه بررسی شود. در برخی از مواقع ممکن است اشکال در برد باشد و نیاز به تعویض سنسور نداشته باشید. در این شرایط می توانید با ما در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر مجیک تماس بگیرید.

ارور E4 یخچال فریزر و ساید مجیک

ارور E4 یخچال فریزر و ساید مجیک را اگر جدی نگیرید و نسبت به رفع آن اقدام نکنید، به مرور دستگاه برفک میزند. چون این ارور نشان می دهد که سنسور دیفراست یا سیستم برفک زدایی آن دچار خرابی و اختلال شده و نیاز به تعویض دارد. اگر سنسور سالم است، ممکن است برد خراب شده باشد.

کد خطا E9 یخچال فریزر و ساید مجیک

یکی دیگر از کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر مجیک که ممکن است با آن روبرو شوید، ارور E9 است. این ارور در شرایطی بروز می کند که سنسور سیستم یخساز دچار اشکال شده باشد. اگر سنسور خراب شده باشد تنها راه حل تعویض آن است و در صورت سالم بودن قطعه، برد باید عیب یابی شود.

کد خطا EB یخچال فریزر و ساید مجیک

به جرات می توان گفت، یکی از مهم ترین کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید مجیک، ارور EB است. این ارور به معنای وجود اشکال و خرابی در موتور است. به همین دلیل باید جدی گرفته شده و توسط تعمیرکار بررسی شود. برای این منظور می توانید با تعمیرکاران ما در تیم تعمیر لوازم خانگی تکنوپشتیبان تماس بگیرید.

ارور EC/ED/ER یخچال فریزر ساید مجیک

هر یک از سه ارور EC/ED/ER در یخچال فریزر و ساید مجیک نشان دهنده اشکال در ارسال اطلاعات مربوط به دما است. در نتیجه در صورت مواجه شدن با آنها باید سنسورهای دما بررسی و عیب یابی شوند. مهم تر از همه اینکه، خرابی برد نیز می تواند باعث شود اطلاعات به درستی ارسال نشود و به همین دلیل باید تعمیر شود.

5/5 - (امتیاز 1)

کار را به کاردان بسپارید!

تعمیر لوازم خانگی نیاز به دانش فنی و تجربه دارد. پیشنهاد می کنیم کار تعمیرات لوازم خانگی خود را به تعمیرکاران مجرب تکنو پشتیبان بسپارید و از خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید