کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس

کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس (تمام مدلها)

کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس دارای تنوع زیادی بوده و در مدل های مختلف کمی با هم فرق دارند. در حالت کلی این یخچال فریزرها کیفیت بسیار بالایی دارند، اما به دلایل مختلف ممکن است سنسورها و برد و سایر قطعات داخلی آن دچار اختلال شود. به همین دلیل کدهای خطای یخچال فریزر وستینگ هاوس Westinghouse در نظر گرفته شده تا متوجه شوید که کدام بخش نیاز به تعمیر دارد. در این بخش از آموزش تعمیر ساید بای ساید تکنوپشتیبان لیست تمام ارورها و کدهای خطا یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس را به همراه راهکار برای رفع آنها ارائه خواهیم داد. با ما همراه باشید.

عیب یابی و رفع کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس

عیب یابی و رفع کدهای خطای یخچال فریزر وستینگ هاوس نیاز به تجربه و آشنایی با خطاهای این دستگاه دارد. پیشنهاد میکنیم این کار را به تکنسین های ما بسپارید تا با هزینه اندک خطاهای یخچال فریزر و ساید شما را رفع نماییم.

02157428

کد خطا E0 یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس

در اغلب مدل های یخچال فریزر وستینگ هاوس ارور e0 ممکن است روی صفحه نمایش داده شود. این ارور را باید جدی بگیرید چون نشان دهنده اختلال در برد الکتریکی می باشد. برای رفع ارور e0 ابتدا یخچال را به مدت 5 دقیقه از برق جدا کنید و مجدد کابل را به پریز متصل نمایید. اگر ارور برطرف نشد، برای عیب یابی برد می توانید با ما در تیم تعمیر ساید بای ساید و یخچال تکنوپشتیبان تماس بگیرید.
توجه داشته باشید که ارور e0 یخچال فریزر وستینگ هاوس مدل 610 به معنای اشکال در سنسور فریزر است. برای رفع ارور در این مدل ابتدا باید سنسور به کمک اهم سنج بررسی و عیب یابی شود. اگر با تعویض سنسور مشکل برطرف نشد، برد نیز باید عیب یابی و اشکالات آن برطرف شود.

ارور E1 یخچال فریزر وستینگ هاوس

از دیگر کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس می توان به ارور e1 اشاره کرد. این ارور نشان دهنده اشکال در سنسور دیفراست می باشد. ابتدا بررسی کنید که آیا میزان مقاومت سنسور در سطح استاندارد است یا خیر؟ اگر سنسور خراب بود باید تعویض شود.. اگر ارور با تعویض این قطعات برطرف نشد، برد نیز باید بررسی و عیب یابی شود.

ارور E2 و E4 یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس

دو ارور e2 و e4 یخچال فریزر وستینگ هاوس نشان دهنده اشکال و خرابی در هیتر و المنت است. هر یک از این دو قطعه باید بررسی و عیب یابی شوند. توجه داشته باشید که این قبیل خرابی ها بهتر است توسط مراکز تعمیر یخچال فریزر برطرف شوند تا به سایر بخش ها آسیب وارد نشود.

کد خطای E5 یخچال فریزر وستینگ هاوس

از دیگر کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس می توان به ارور e5 اشاره کرد. این ارور نشان دهنده اشکال در سنسور تشخیص دما می باشد. ابتدا سنسور را بررسی و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

ارور HRS یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس

یکی از مهم ترین ارورها و کدهای خطا یخچال فریزر وستینگ هاوس، ارور HRS می باشد. این ارور به دو دلیل ممکن است بروز کند؛ خرابی فن اواپراتور و خرابی برد پاور یخچال فریزر. ابتدا بررسی کنید که آیا اتصالات فن اواپراتور سالم هستند یا خیر؟ آیا موتور فن سالم است و به درستی کار می کند؟ اگر فن خراب است باید آن را تعویض کنید. بررسی و عیب یابی برد پاور یخچال نیاز به تخصص دارد و بهتر است توسط تعمیرکار انجام شود.

ارور SY-EF یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس

یکی از رایج ترین کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس، ارور SY-EF می باشد. این ارور نشان دهنده خرابی در فن اواپراتور است. ابتدا سیم پیچی و اتصالات فن را بررسی و در صورت اشکال آن را تعمیر کنید. اگر فن سوخته باید با قطعه سالم تعویض شود.

کد خطای SY-CE یخچال وستینگ هاوس

ارور SY-CE نشان دهنده این است که برد دچار اشکال شده و نمی تواند فرمان ها را به درستی به سایر قطعات ارسال کند. در صورت مواجه شدن با این ارور می توانید با ما در تیم تعمیر لوازم خانگی تکنوپشتیبان تماس بگیرید. تعمیرکاران ما با تخصص کامل در کمترین زمان قادر به رفع این قبیل کدهای خطا هستند.

کد خطای SY-CF یخچال فریزر وستینگ هاوس

این ارور نیز نشان دهنده اشکال در ارتباطات برد با سایر قطعات می باشد و باید به صورت تخصصی عیب یابی آن انجام شود.

ارور Ec یخچال فریزر وستینگ هاوس

ارور EC را می توان در لیست کدهای خطای مهم قرار داد، چون خرابی در برد را نشان می دهد. با توجه به اینکه برد مانند مغز انسان برای یخچال فریزر عمل می کند، به همین دلیل در صورت مواجه شدن با این ارور حتما باید با تعمیرکار تماس بگیرید.

ارور Er یخچال فریزر وستینگ هاوس

ارور Er یخچال فریزر وستینگ هاوس نشان دهنده اشکال در سوئیچ های برد الکتریکی می باشد. برای رفع اشکال لازم است سوئیچ های J4-4, J4-5 و J4-6 بررسی و عیب یابی شوند. برای رفع این ارور بهتر است با تعمیرکار حرفه ای و متخصص تماس بگیرید.

ارور ef یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس

در صورت خراب شدن فن موتور یا کمپرسور ارور EF بر روی صفحه نمایش یخچال وستینگ هاوس مشاهده میشود. اتصالات و سیم پیچی فن را بررسی و در صورت اشکال این قطعه باید تعمیر یا تعویض شود.

ارور Sc یخچال فریزر وستینگ هاوس

یکی از رایج ترین کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس، ارور SC می باشد. این ارور نشان دهنده این است که یکی از سنسورهای یخچال دارای اشکال شده و باید تعویض شود.

ارور tr یخچال فریزر وستینگ هاوس

ارور TR نشان دهنده اشکال در سیستم یخساز می باشد. برای رفع اشکال باید لوله های آب ورودی به یخساز و سایر قطعات این بخش بررسی و عیب یابی شوند.

ارور t3 یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس

ارور t3 یخچال وستینگ هاوس از دیگر ارورهای تخصصی می باشد که نشان دهنده اشکال در سنسور t3 است. ممکن است اتصالات این سنسور دچار اشکال شده و اتصال کوتاه رخ داده باشد و باید به صورت تخصصی بررسی شود.

اور ce یخچال فریزر وستینگ هاوس

ارور ce یکی از کدهای خطای فنی دستگاه می باشد و یخچال فریزر باید به طور کامل سرویس و عیب یابی شود.

ارور OP یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس

اگر ارور op را روی صفحه نمایش یخچال فریزر وستینگ هاوس مشاهده کردید، به معنای باز بودن سنسور فریزر است. اتصالات سنسور کابین فریزر را بررسی و در صورت نیاز این قطعه را تعویض کنید.

ارور SH یخچال وستینگ هاوس

ارور SH در شرایطی بروز می کند که سنسور فریزر دچار اتصال کوتاه شده باشد. اتصالات این قطعه را بررسی و تعمیرات لازم را انجام دهید.

ارور FH یخچال فریزر وستینگ هاوس

از دیگر کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید وستینگ هاوس می توان به ارور FH اشاره کرد. این ارور به معنای اشکال در سیستم ورود آب به داخل دستگاه است. بررسی کنید که آیا سنسور فشار آب سالم است یا خیر؟

5/5 - (امتیاز 1)

کار را به کاردان بسپارید!

تعمیر لوازم خانگی نیاز به دانش فنی و تجربه دارد. پیشنهاد می کنیم کار تعمیرات لوازم خانگی خود را به تعمیرکاران مجرب تکنو پشتیبان بسپارید و از خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید